Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna / Urząd / Organizacja Urzędu

Rejestracja w systemie

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter: Rejestracja w systemie

Jeśli chcesz edytować/usunąć swoje dane, zaloguj się.


»Przypomnij hasło

Polecamy

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy przez internet
Pliki do pobrania
Statystyki urzędowe
Elektroniczna skrzynka podawcza
Zgłoś ofertę pracy
CAZ
Kreator CV
Nagrody i wyróżnienia

WYKAZ TELEFONÓW

CENTRALA: 74 84 07 300/330

FAX: 74 84 07 376

        Nazwisko i imię                                                                                 

          Nr telefonu                                           Nr pokoju/ Nr stanowiska/ Obsługa osób zgodnie z pierwszą literą nazwiska

Dyrektor PUP w Wałbrzychu

Radochońska Marzena

(74) 84 07 370

111

Z-ca Dyrektora PUP ds. Rynku Pracy

Piasecka Justyna

(74) 84 07 367

108

Sekretariat/ Kadry

Hermańczuk Rozalia

(74) 84 07 370

110

Wydział Ewidencji, Rejestracji i Świadczeń

Naczelnik - Bruzi Katarzyna

Z-ca Naczelnika - Bukała Renata

(74) 84 07 374

402a

Rejestracja bezrobotnych

Pikus Elżbieta

Błońska Iwona

(74) 84 07 303

 

1

Bielak Patrycja

Cieśla Anna

(74) 84 07 345

 

2

Ewidencja bezrobotnych z prawem do zasiłku

Perdek Grażyna

Malinowska Krystyna

(74) 84 07 344

                                           3    (A-Ż)

Dodatek aktywizacyjny

Wielimborek Ewa

(74) 84 07 350

4

Naliczanie zasiłków

Stettler Ewa

Walczak Renata

Lidia Dudek

(74) 84 07 373

114

Odwołania od decyzji

Zachwyc Bożena

Uhryn Beata

(74) 84 07 375

401a

Dotacje PEFRON

Rutowska Maja

(74) 84 07 347

31

Wydział Pośrednictwa Pracy

Naczelnik - Jedynak Bożena

Z-ca Naczelnika – Wierzbicka Renata

(74) 84 07 390

 

17

 

Sitek Magdalena

Wojtanowska Katarzyna

(74) 84 07 392

 

33

Lewandowska Monika

(74) 84 07 341

22

Okrutna Grażyna

(74) 84 07 343

5

Stanowisko 12 (Sa-Stę)

Kawczak Henryka

(74) 84 07 343

5

Stanowisko 13 (Sti-Sz,F)

Krauze – Kamińska Agnieszka

 

(74) 84 07 349

 

6

Stanowisko 10 (P)

Sejwa Ewelina

(74) 84 07 348

7

Stanowisko 11 (W,V,Y)

Modzelan Alina (74) 84 07 348

7

Stanowisko 3 (Mik-Mż,Z)

Mazur Anna (74) 84 07 346

8

Stanowisko 1 (Ł,N,O)

Stanowisko 2 (A,H,I,T,Ź,Ż)

Warzecha Marta

 

(74) 84 07 352

 

14

Stanowisko 6 (Ka-Koś)

Kobiałka Krystyna

(74) 84 07 352

14

Stanowisko 7 (Ma-Mij)

Szpara Małgorzata

(74) 84 07 342

 

15

Stanowisko 8 (B)

Szuryga Beata

(74) 84 07 342

15

Stanowisko 9 (Kot-Ky,U)

Wydział Finansowo- Księgowy

Główna Księgowa - Wąs Liliana

(74) 84 07 399

101

Bałdyga Janina

(74) 84 07 340

107

Wojtal Bożena

Witas Mirosława

Borzemska Jolanta

(74) 84 07 362

 

102

Tylek Ewa

Bodlas Renata

(74) 84 07 363

103

Wydział Instrumentów Rynku

Naczelnik - Brycka Ewa

(74) 84 07 364

121

Minda Ewa

Weselak Renata

(74) 84 07 365

115

Nowak Ewa

Chlipała Monika

(74) 84 07 378

106
 

(74) 84 07 367

107

Biarda Barbara

Grecka Patrycja

(74) 84 07 338

(74) 84 07 312

116

Wydział Szkoleń

Naczelnik - Załozińska Anna

Wyszowska Luiza

(74) 84 07 351

11

Bylicka Katarzyna (74) 84 07 386

9

Sudora Anna (74) 84 07 380

10

Oleś Magdalena (74) 84 07 380

10

Wydział Programów Rynku Pracy

Naczelnik – Majda Dominika

Maciejewska- Szachniewicz Monika

Matysiak Agnieszka

(74) 84 07 382

201

Żabińska Mariola

(74) 84 07 384

203

Gajdamowicz Beata

Dudziak Magdalena

(74) 84 07 381

202

Dynak Wiesława

Gniazdowska Aleksandra

(74) 84 07 395

 

204

Zespół Obsługi Informatycznej

Kierownik – Smółka Mariusz

(74) 84 07 372

112
 

Kierownik - Glapiak Jolanta

(74) 84 07 319

28

Wydział Poradnictwa Zawodowego

Naczelnik – Słychan Norbert

Czempkowska Paula

(74) 84 07 313

26

Sosialuk Monika

(74) 84 07 314

23

Stanowisko 14 (D)

Targońska-Bil Jolanta

 

(74) 84 07 315

 

23

Stanowisko 16 (R)

Rytkowska Marzena

 

(74) 84 07 315

 

23

Stanowisko 17 (J)

Mirocha Anna

 

(74) 84 07 316

 

23

Stanowisko 18 (E, L, Ś)

Łuczyńska Ewa

 

(74) 84 07 316

 

23

Stanowisko 19 (C, Ć)

Dorobek- Stankiewicz Dagmara

 

(74) 84 07 317

 

23

Stanowisko 20 (Ga-Gn)

Szymborska Katarzyna

 

(74) 84 07 317

 

23

Stanowisko 21 (Gó- Gw)

Wydział Administracyjno- Gospodarczy

Naczelnik – Kołczykiewicz Zdzisław

Danielewicz Kamila

(74) 84 07 366

401d

 

(74) 84 07 325

402b

Nikonor Marzena

(74) 84 07 332

401c

Kancelaria

Bednarek-Przybyła Grażyna

(74) 84 07 130

29

Oddziały zamiejscowe Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu

Nazwisko i imię

Telefon zewn.

 

Miejscowość

p.o. Kierownika - Falkowska Sylwia

Abramowicz Violetta

Szymczyk Violetta

Kubińska Agnieszka

(74) 844 92 74

Boguszów- Gorce

Kierownik – Klincewicz Monika

Chodak Anna

(74 ) 845 63 16

Głuszyca

Kierownik – Kłyż Danuta

Sołtys Ewa

(74) 845 73 77

Walim

p.o. Kierownika – Gubernat Regina

Dudycz Alicja

(74) 845 89 99

 

Mieroszów

Kierownik -Klincewicz Monika

Mika Dorota

(74 ) 845 55 34

 

Jedlina Zdrój

p.o. Kierownika – Falkowska Sylwia

(74) 845 07 93

Czarny Bór

 

Metryka strony

Data publikacji : 27.02.2008
Data modyfikacji : 20.11.2014
Osoba publikująca: Beata Uhryn
Zespół ds. Analiz, Statystyki i Zamówień Publicznych
Autor: Kamila Danielewicz
eures
Zielona linia
Ministerstwo Pracy i Politiki Społecznej
Publiczne Służby Zatrudnienia